5ti litrová balení průmyslových olejů Millers Oils

Nově se v naší nabídce objevují menší, 5ti litrová balení průmyslových olejů, jejichž výrobcem je anglická společnost Millers Oils. Jejich velkou výhodou je malé balení, které proti obvyklým balení 20 a více litrů uspokojí zákazníky, kteří pro svůj stroj potřebují malé množství oleje.

Dostupné jsou převodové oleje Millgear EP, Millgear SHC a Milgear SY. Tyto oleje mohou být použity jako náhrada olejů např. Shell Omala, Moilgear SHC, Mobil Glygoyle a dalších převodových olejů.

Dále jsou dostupné hydraulické oleje Millmax a kompresorové oleje Millair.

Nabídku budeme postupně rozšiřovat.

Millers Oils pracuje v úzkém vztahu se světovými strojírenskými výrobci, kterými jsou dodávaná maziva schválena, a která svými vlastnostmi vyhovují a mnohdy převyšují specifikační požadavky předních výrobců originálních zařízení.

Minimalizace nákladů, prodloužení životnosti nástrojů a komponentů a životnost náplní nikdy nebyly důležitější, než v dnešní vysoce uvědomělé době. Millers je díky kombinaci globální kvality svých produktů s technickou podporou expertem pro snižování nákladů Vašich výrobních procesů.

Pouze úplné pochopení a znalost ultimativních aplikací společně se specializovanými znalostmi a přehledem o širokém okruhu dostupných vstupních surovin múže vést ke konfekci technicky velmi vyspělého a výkonného produktu.

Specialisté firmy Millers Oils běžně sestavují speciální maziva pro konkrétní, obzvláště obtížné nebo neobvyklé aplikace, to vše nad rámec palety více než 600 existujících produktů.

• Vyvinuto, vyrobeno a baleno v Anglii - originál firmy Millers Oils Ltd.